Back to forum.wakfu.com

By continuing to browse this website, you consent to the use of cookies, which enable us to offer you customised content and to collect site-visit statistics.
Click on this link for more information on cookies, and to customise your cookie preferences. X

Almanax 18 Descendre
Play Day
Play Day commemorates the day when Ecaflip realised that his cards could provide him with another ...

No flash

[Polish] Dla polskojęzycznych graczy
posté February 20, 2011, 23:22:54 | #41
Mam pytanie . wie ktos moze jak sie pozbyc statusu Hooldum ?? jak zwiekszyc ilosc citzenship pointsow ??

posté February 21, 2011, 19:31:45 | #42
Witam gram w Dofusa od miesiąca poniewaz nie wiem jak pobrać Wakfu jeśli ktos wie prosze odpisać

posté February 24, 2011, 08:27:41 | #43
taka Idea
moze My, polscy gracze usystematyzujemy nasza gre i stworzymy polska gildie w celu polaczenia naszych sil, poznania sie i wymiany informacji...
zachecam do dyskusji lub kontaktu ze mna w tej sprawie gg 3353654
Dara

posté February 24, 2011, 10:02:58 | #44
Mozna pobrac wakfu jesli sie nie jest beta-testerem?

posté February 24, 2011, 17:25:42 | #45
pobrać mozna, ale nie zagrasz

Click here

tutaj masz link

posté February 26, 2011, 15:16:11 | #46
nie moge sobie poradzic....
gdzie na Amaknie mozna zostac drwalem
gzie mozna wykopac troche iron, bedac bonta nie mialam z tym problemu a tutaj jest strasznie

posté February 27, 2011, 09:37:07 | #47
A jak mozna zostac beta-testerem?

posté February 27, 2011, 17:24:13 | #48
Podobno ostatnio rozdawali dodatkowe kody wszystkim (?), którzy sa w closed beta w walentynki.
To prawda?
Jak tak, to bardzo chętnie skorzystałbym z jakiegoś kodu .

posté February 27, 2011, 22:12:17 | #49
BielPL te punkty zdobywasz jak robisz coś dobrego dla danego terenu, jak chcesz coś zebrać, zasadzić, zaatakować...
To jak tło znaczka świeci się na biało to będzie tobie dodawało te punkty, jeśli na czarno to będzie odejmowało punkty.
A jak jest zwykłe białe tło nic się nie dzieje z punktami.
Najlepiej zeby wszyscy Polacy grali na Amakna

This post has been edited by -Tobix- - February 28, 2011, 05:39:13.
posté March 02, 2011, 12:55:49 | #50
to nie tak
naciskamy 'W' otwiera sie okno 'ECOSYSTEM' z buteleczkami.

TU MIAL BYC OBRAZEK ale albo sie nie da, albo ja nie umiem co jest blizsze prawdy

Na buteleczkach sa emblematy roslin lub zwierzatek.
Czasami (niezawsze) pod butelka jest gwiazdka a obok cyfry, cyfry te okreslaja ile "tego" czegos powinno na tym terenie sie znajdowac.
Z lewej strony buteleczki jest taki suwaczek z aktualna liczba ile "tego" czegos jest. Jesli jest w normie mozesz rwac sadzic scinac kosic zabijac i nic sie nie stanie. Jesli jest zaduzo to zabijanie, koszenie, scinanie dodaje punkty citizenship a tworzenie 'tego" czegos odejmuje.
Wiec jesli zalezy ci na duzej ilosci tych punkto to sa miejsca gdzie mozna bic gobale i sa miejsca gdzie nie mozna.
Z kazdym innym tofu, drzewem, zbozem jest dokladnie tak samo.

AHA.... z moich dzisiejszych obserwacji wynika ze jesli na terenie jakas uprawa... powiedzmy na ten przyklad zboze osiagnelo pozim maxymalny to juz sie nie bedzie dalo go siac.

Nalezy poruszyc jeszcze temat Wakfu-Stasis, tobix wlasnie pomieszal te dwie sprawy.
Ecosystem i Stasis wystepuja obok siebie.
Jesli na przyklad zabijamy gobbala na tym terenie kolo wielkich tofu(bo gobalowe krainy sa 2), to zyskujemy punkty citizenship(bo gobbali tam zawsze jest zaduzo) rownoczesnie wrasta nam Stasis(bo zabijamy). Wtedy wlasnie zaraz po zakonczeniu walki widzimy takie... nie wiem jak to opisac .... dziwne miganie fioletowe ktore tobix nazywa bialym i czarnym swiatlem. Jesli swieci na bialo idziemy w kierunku Wakfu czyli spadaja punkty stasis, jesli swieci na fioletowo zyskujemy stasis.
Mam nadzieje ze nikogo nie zanudzilam zucajac odrobine swiatla na sprawe.
Dara

ps. wlasnie znalazlam "three pistess" a wiec achiewment zaliczony
ps2. kody na walentynki to ... nawet nie potrafie opisac jaka to bzdura. gracze nic nie dostaja!!!!! klucze dostaja konta zapisane na liste,
ps3. wczoraj zalozylismy sobie gildie wiec zapraszam chetnych polakow

This post has been edited by irthiara - March 02, 2011, 13:04:58.
posté March 03, 2011, 15:34:42 | #51
Nowe wieści w sprawie kodów

Wakfu na swojej stronie na facebooku napisało:
"_REMINGTON SMISSE PREPARE UN GROS COUP !
Nous avons reçu ce matin une missive signée de sa main : « Un gros paquet de clefs d’accès au MMO Wakfu, ça vous intéresse ? Pour faire péter le coffre, il suffit d’avoir suffisamment de complices : Si la page facebook de WAKFU atteint les 3000 fans, à vous les clés d’accès à la béta ! »".

Znaczy to mniej więcej to, ze jeśli na facebooku będą mieli 3000 lubie to, wyjdą nowe kody.
Strona ma w tej chwili dokładnie 2799 "lubie to", więc kazdy głos się liczy!

Link do strony na facebooku: [url=http://www.facebook.com/pages/Wakfu/137608152971725?sk=wall]Click here

UPDATE - SA KODY

Na stronie wakfu na facebooku po kliknieciu w "La planque de Remington" wyskakuje sporo nowych kodów, teraz zdecydowana wiekszosc nie jest jeszcze uzyta.
Link do strony: [url=http://www.facebook.com/pages/Wakfu/137608152971725?sk=wall]Click here
W razie problemów mozecie napisac do mnie PM.

This post has been edited by macdoq - March 03, 2011, 19:32:46.
Reason for edit : update
posté March 03, 2011, 22:21:08 | #52
znaczy mam rozumiec ze bedzie wiecej polakow ?

posté March 04, 2011, 19:06:52 | #53
Ja z Irthiara zapraszamy wszystkich Polaków do Gildii

Macdoq czyli masz juz dostęp do Bety?

Lazy Bow Meow * Member Since 2009-07-19
posté March 05, 2011, 11:10:27 | #54
Fajnie ze będzie z kim pograć

posté March 05, 2011, 12:59:15 | #55
Tak, juz gram, chcę dołączyć do waszej gildii.
Wie ktos, jak dostac sie z Bonty do Astrub?
Jakie macie nicki w grze?

This post has been edited by macdoq - March 05, 2011, 14:00:13.
posté March 05, 2011, 17:14:28 | #56
Więc co zrobić aby dostać klucz beta?

Więc co zrobić aby dostać klucz beta?

Ma ktoś moze na zbyciu jeden klucz?

posté March 05, 2011, 18:24:54 | #57
Aniu, chyba obecnie nie ma kluczy beta
Mozesz czekac, az Ankama wyda nowe klucze ale to raczej troche zajmie.
Sprawdzaj te strony:
Click here

[url=http://www.facebook.com/SquareEnixWakfu?sk=wall]Click here

posté March 13, 2011, 11:18:57 | #58
czy ktoś wie kiedy bedzie mozna pograc w wakfu ? kiedy zakończy beta testy? bardzo chcialbym w nie pograc a nie mam beta keya,jak ktos wie to niech odpowie PLZ

This post has been edited by bartekgracki - March 13, 2011, 11:32:42.
Featherless Piwi * Member Since 2010-04-27
posté March 20, 2011, 13:22:22 | #59
Witam, poszukuje klucza badz sposobu jak go zdobyc.
Open Beta rusza 27 kwietnia ale ja juz nie moge sie doczekac;/ chcial bym juz powoli sprawdzic ta gre
Bardzo bym prosil o klucz jezeli ktos aktualnie z niego nie korzysta.

posté April 01, 2011, 15:14:18 | #60
Witam.Otuz jestem fanem tej gry i szukam do niej linka do download ale normalnie a nie jakies beta albo cos prosze pisac na ta poczte dyzio1011@op.pl czekam prosze o bardzo szybka odpowiedz bo czekam na gre juz 1 rok i nie moge jej sciagnac