Back to forum.wakfu.com
Almanax 131 Octolliard
Al Howin's Day
The Al Howin festivities get their name from a Dofus-Era farmer. To create a buzz for the annual ...

No flash

[Czech Republic]
Featherless Piwi * Member Since 2011-07-06
posté July 24, 2011, 11:41:59 | #1
[Czech Republic] Zdravím, všechny České i Slovanské hráče.

posté July 24, 2011, 12:59:02 | #2
Ahoj : ) znáš ještě někoho dalšího z ČR nebo Slovenska co hraje? Moc nás tu není, co?

posté July 24, 2011, 20:19:04 | #3

Quote (Kiarra @ 24 July 2011 12:59) *
Ahoj : ) znáš ještě někoho dalšího z ČR nebo Slovenska co hraje? Moc nás tu není, co?
Bohužel zatím ne, teď jenom tebe, většina hraje Dofus. Ale snad to časem naroste. Na jakým serveru hraješ?

posté July 24, 2011, 20:53:40 | #4
No, hraju jen na tom mnohojazyčném serveru. Tiva nebo tak nějak se myslím jmenuje. Na ten francouzský bych možná šla kdybych fakt měla chuť hrát a ten můj server by zrovna nešel, což se taky párkrát stalo...
Za jakou postavu hraješ? A jak se jmenuje? Když se třeba náhodou potkáme, ať se poznáme a pokecáme.

Já mám zatím Cru, jméno Akeelah, tak když mě potkáš, neváhej a piš. Ale někdy to mívám zpomalený a chviličku trvá než některé věci naběhnou, tak se nelekej když nebudu odepisovat hnedka : )

Jinak se už nemůžu dočkat až do hry přijdou Osamodas. Tu rasu miluju : D

Dofus je dobrej. Taky jsem ho hrávala. Ještě tu nejstarší verzi. Ta nová co je teďka mě nějak odradila (už proto že mi to smazalo všechny staré postavy... a taky jedna věc co mi vždycky vadila bylo, že si člověk, když chtěl hrát pořádně, musel zaplatit. Bez zaplacení bylo přístupné ke hraní jen hlavní město a krajinka kolem, taky nešlo mít štít, "pet" nebo "mount" a koupit některé věci bylo možné jen přes ostatní hráče...) Myslím, že wakfu je lepší už co se grafiky a profesí týká. Ale ještě se moc neprofláklo a je teprve v testovací verzi takže má plno chyb.. Jen doufám, že až bude oficiálně hotové, že to taky nezpoplatní...

Ty jsi zkoušel/a Dofus? Jak dlouho Wakfu hraješ a co na něj říkáš? : )

Oprava. Tiva je právě ten francouzský server. Hraju na tom druhém xD Remington nebo tak nějak.

posté July 25, 2011, 19:32:57 | #5
No kdysi dávno jsem to zkoušel, ale jak jsi psala, odradilo mě to placení. Já hraju taky na mnohojazyčném serveru. Myslím, že za tu červenou národnost (červená sova) A hraju za rasu Cra (lučišník) ale přemýšlím o Enirip. Akorát nemám tolik času na hraní, ale zítra bych se měl dostat domů. Takže si budu moc po týdnu zahrát ^^ Takhle zatím jenom se snažím vydělat pár K, obchodem )

A odkaď jsi?

Já z okolí Karlovy Vary.

posté July 25, 2011, 20:49:28 | #6
Hmm, tak to jsme od sebe docela daleko xD Já sem z Hodonína. Z toho co je na Moravě.
Hm, tak teď fakt nevím jakou barvu má ta "naše" sova, ale Bonta asi bude mít modrou... Jsem z města Amakna (snad to píšu správně..)
Už mám cru lvl 18 a nějak mě to poslední dobou nebaví. Hlavně proto že mé oblíbené rasy ještě nejsou hratelné. Nj, musím to nějak přetrpět. Taky mi hodně vadí, jak pomalu se vydělávají peníze. V Dofusu bylo fajn, že jsi mohl všechno hnedka zpeněžit...
Třebas se nějak někdy potkáme. Chtělo by to víc Čechů....

posté July 26, 2011, 16:06:02 | #7
Mno tak jsem už dneska konečně doma )
Zjisti, jakou máš tu Sovu. Abych věděl jestli hrajeme na stejné straně nebo ne ) Byla by škoda hrát proti sobě ,o)
Více čechů by to chtělo, ale chce to čas

posté July 26, 2011, 19:40:36 | #8
Sova nebo ne, moje město, nebo spíš země, je Amanka. To by měla být ta červená. Bonta byla vždycky modrá, i v Dofusu. Ještě se chystá další země, Brakmar... Vždycky to bylo tak, že Bonta byla strana dobra a Brakmar strana zla. Kdo byl v Dofusu z Bonty, ten měl u jména andělská křídla a Brakmarové zase křídla netopíra, nebo ďábla jsetli chceš. Amanka bylo vždycky neutrální území pro neplatící....
Myslím, že prosti sobě nehrajem : ) a i kdyby jsi byl z Bonty nebo z Brakmaru, ve hře je možné cestovat mezi zeměmi. Sice to není levná záležitost a ještě jsem to nezkoušela, ale jak si tak čtu, co lisi píšou na fórech, tak to možné je.
Mmmm musíme to nějak rozhlásit, aby nás bylo víc ^ ^ pak si budem moct založit českou guild (teďka si nejsem jistá jak to přeložit... cech?) Když jsme jenom dva tak to je zatím na nic... nj ale kolik lidí zase chodí na fóra, že?

posté July 26, 2011, 20:07:37 | #9
Když tak mam nick ve hře Piliars. TAkže si mě můžeš přidat do přátel. Jestli se dneska ještě dostaneš k Wakfu.

posté July 26, 2011, 22:39:31 | #10
OK, budu si tvoje jmeno pamatovat. Sice nvm jestli se k Wakfu dostanu dneska a zitra a pozitří budu pryč, ale kdyby jo, tak moje jméno ve hře je Akeelah... možná sem to tu už někde psala. No to je fuk : )
Teďka sem tak brouzdala po fórech a snažila se najít kdy přijde další update (to sem sice nenasla... jediné co sem našla bylo že tenhle týden ještě ne...) ale našla jsem že před oficiálním otevřením hry přijde 2x přemazávání serverů. Oni to v AJ nazývaj "Wipe" ... že ti to smaže všechny dosavadní charaktery i všechny věci co máš a bude se muset začít od znova.. Sice to tam nepsal nikdo oficiální, takže nevím co je na tom pravdy, ale uváděl to jako důvod, proč hraje tak málo lidí - prej čekají až tady tohle čištění přejde. Jeden týpek si tam stěžoval že měl charaktek kolem 70lvl kterej mu pri minulém čištění smazali.... tak teďka nvm co s tím... možná vyzkoušet si všechno co jde, poprocházet místa co neznám aych byla v obraze až bude hra dokončená...

posté July 27, 2011, 08:44:58 | #11
Já si tě snažím přidat, ale jméno neexistuje, ale spon mi to hlásí. Včera jsem udělal z 15 na 20 lvl. Celkem to i jde v dungeonu  

Quote (PilliarsCZ @ 27 July 2011 08:44) *
Já si tě snažím přidat, ale jméno neexistuje, ale spon mi to hlásí. Včera jsem udělal z 15 na 20 lvl. Celkem to i jde v dungeonu
Jsinějak dlouho pryč ^^

Featherless Piwi * Member Since 2011-05-13
posté February 17, 2012, 08:50:08 | #12
www.wakfu.forumup.com

Ugly Gobball * Member Since 2010-07-09
posté February 18, 2012, 00:12:02 | #13
Ahoj,
existuji tu jake hracze z CZ nebo slovenska?
Jsem s polsko ale snazim se ucit cesky, taky to bude dobre miet kamaradi z Ceske Republiky

posté February 18, 2012, 13:06:09 | #14
Zdrawim, mno jak sam vidis, ceska komunita ve Wakfu neni moc velka, ale prece jenom nekdo to hraje, rad si stebou zahraju ve hre se jmenuju Spektra a take muzes navstivit moje forum a zaregistrovat se kdyby jsi mle zajem hrat v nasi guilde (vice post vejs)

posté February 24, 2012, 16:51:29 | #15
na tej stranke zatial toho vela nieje
Kazdopadne vela stastia do buducna

posté February 25, 2012, 14:29:02 | #16
zatim ne, momentalne jsme vice zamereni na tvorbu fansite, nez na to forum, ale snad se do budoucna najde vetsi komunita ktera by jse k nam pridala  

posté February 26, 2012, 18:31:41 | #17
Da sa ta fansite aj niekde pozriet, alebo este neije verejna ?  

posté March 03, 2012, 19:36:58 | #18
zde je prvni nahled na wakfufansite

Click here

posté March 05, 2012, 22:42:14 | #19
Ahoj, plánujem si s kámošem občas zahrát, můžete doporučit co se hodí na hraní ve dvou a případný server, kde jste a máte guildu? Díky moc

posté March 09, 2012, 08:04:48 | #20
Nase guilda je na serveru remigton, nebo tak nako, a muj nick name je spektra, jako povolani tam je hodne, je na vas co jsi zahrajete